HORAIRE
Dimache 27 Janvier / Samedi

TIJDEN ONDER VOORBEHOUD

MAIN STAGE (Langstraat Hal)

  • 10.00
    Windfall
  • 11.00
    Simon Burridge & Band
  • 12.00
    Windfall
  • 12.45
    Modeshow (on dance floor)
  • 13.00
    Simon Burridge & Band
  • 14.00
    Jordy Mallory & band Nashville
  • 15.00
    Sunday's Child
  • 16.00
    Jordyn Mallory & band Nashville
  • 16.45
    Modeshow (on dance floor)
  • 17.00
    Sunday's Child
  • 18.00
    Einde programma

Dance! Dance! Dance! (Kempenhal)

  • 10.00
    DJ Dan
  • 11.00
    Workshop Laura Jones (catalaans)
  • 11.30
    DJ Jonathan Jones (catalaans)
  • 12.15
    Workshop Yvonne Smeets
  • 12.45
    DJ Wil Bos
  • 13.45
    Workshop Ivonne Verhagen
  • 14.15
    DJ Jonathan Jones (catalaans)
  • 15.00
    Workshop Laura Jones
  • 15.30
    DJ Dan
  • 16.30
    Workshop Daan Geelen (world champion UCWDC 2019)
  • 17.00
    DJ Wil Bos
  • 17.30
    Einde met uitloop naar 18 uur

Cars & Music (GJ Swinkelshal, nieuwe entree)

  • 10.00
    DJ Ronald de Hoog
  • 11:00
    Marco Hemelrijk
  • 11:30
    Jorieke Sterken
  • 12:00
    Patrick Koers
  • 12:30
    Liona Post
  • 13.00
    DJ Ronald de Hoog
  • 14:30
    Marco Hemelrijk
  • 15:00
    Patrick Koers
  • 15:30
    Jorieke Sterken
  • 16:00
    Liona Post
  • 16:45
    Liona Post + surprise act
  • 17.30
    Einde met uitloop naar 18 uur

Natives & Culture (oude entree)

  • 10.30
    the western experience native dancers (tot 11.30 uur)
  • 12.00
    American indian dogs europe expo
  • 12.30
    Benjamin Morganwaschbär (tot 13 uur)
  • 13.15
    Lezing Dorothea Born
  • 13.30
    The western experience native dancers (tot 14.30 uur)
  • 15.00
    American indian dogs europe expo
  • 15.30
    Benjamin Morganwaschbär (tot 16 uur)
  • 16.30
    The western experience native dancers
  • 17.30
    Einde

Workshops Native Hall (regenboog tipi)

  • 11.00
    Ed Bryant
  • 12.00
    Michelle Reed (tot 13 uur)
  • 13.00
    Kendall Old Elk (tot 18 uur)

Modern Linedance Cafe (Hertoghzaal)

  • 10.00
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 11.00
    Workshop Esmeralda van de Pol
  • 11.30
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 12.30
    Workshop Ivonne Verhagen
  • 13.00
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 14.00
    Workshop Daan Geelen (world champion UCWDC 2019)
  • 14.30
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 15.30
    Workshop Yvonne Smeets
  • 16.00
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 17.00
    Workshop Esmeralda van de Pol
  • 17:30
    DJ Wim en DJ Daniel tot 18 uur.

Peelhal - Wild West Horses (ovb)

  • 10.00
    Western Trail Jackpot
  • 11.00
    Brabants Span - Vliegen achter 2 ton trekpaardenkracht (fun for kids!)
  • 11.20
    Josh Clemens Show Team - Wild West Show - Short Act
  • 11.45
    Barrel Race Jackpot Run 3 - Group 1
  • 12.05
    Pole Bending Jackpot Run 3 - Group 1
  • 12.15
    KoddeKudde Demo Schaapdrijven
  • 12.30
    Josh Clemens Show Team: Wild West Show - Main Act
  • 13.10
    Barrel Race Jackpot Run 3 - Group 2
  • 13.30
    Pole Bending Jackpot Run 3 - Group 2
  • 14.10
    Barrel Race Jackpot Run 3 - Group 3
  • 14.30
    Pole Bending Jackpot Run 3 - Group 3
  • 14.40
    Josh Clemens Show Team: Trick Riding
  • 14.55
    KoddeKudde Demo Schaapdrijven
  • 15.20
    Western Horsemanship Jackpot
  • 15.45
    Brabants Span - Vliegen achter 2 ton trekpaardenkracht (fun for kids!)
  • 16.15
    Barrel Race Jackpot Finals
  • 16.55
    Josh Clemens Show Team: Wild West Show - Main Act
  • 17:25
    Einde zondag

Workshops Native Hall (witte tipi)

  • 11.00
    Nico de Verhalenman
  • 11.30
    Kinderworkshop
  • 13.00
    Nico de Verhalenman
  • 13.30
    Kinderworkshop
  • 15.00
    Nico de Verhalenman
  • 15.30
    Kinderworkshop (indien animo)
RIK VINKE
GARTH BROOKS EXPERIENCE
RAMBLIN BOOTS
BEEHIVE
DANNY HENDRIKS BAND
SIMON BURRIDGE & BAND
JORDYN MALLORY & NASHVILLE NIGHTS
WINDFALL
SUNDAYS CHILD
TED & HELEN
GERARD BIERMAN
CLAES VAN DER STER
Jill Fisher
JORIEKE STERKEN
Liona Post
Marco Hemelrijk
Patrick Koers
DJ's
Benjamin Morganwaschbär
American Indian Dogs Europe Expo
Native Hall Workshops