ZEITPLAN
Samstag 26. Januar / Sonntag

TIJDEN ONDER VOORBEHOUD

MAIN STAGE (Langstraat Hal)

  • 10.00
    Beehive
  • 10.45
    Modeshow (on dance floor)
  • 11.00
    Danny Hendriks Band
  • 12.00
    Ramblin' Boots
  • 13.00
    Beehive
  • 14.00
    Danny Hendriks Band
  • 15.00
    Ramblin' Boots
  • 16.00
    Modeshow (on dance floor)
  • 16.15
    Demo Catalaans (on dance floor)
  • 17.00
    Rik Vinke & Band
  • 18.00
    The Garth Brooks Experience
  • 19.00
    Rik Vinke & Band
  • 20.00
    The Garth Brooks Experience
  • 21.00
    Einde

Dance! Dance! Dance! (Kempenhal)

  • 10:00
    DJ Aad
  • 11:00
    Workshop Laura Jones (catalaans)
  • 11.30
    DJ Jonathan (catalaans)
  • 12:15
    Workshop Yvonne Smeets
  • 12.45
    DJ Wil Bos
  • 13.45
    Workshop Daan Geelen (world champion UCWDC 2019)
  • 14.15
    DJ Jonathan Jones (catalaans)
  • 15.00
    Workshop / Demo Laura Jones (catalaans)
  • 15.45
    DJ Aad
  • 16.30
    Workshop Ivonne Verhagen
  • 17.00
    DJ Wil Bos
  • 18.00
    Workshop Laura Jones (WE dans)
  • 18.30
    DJ Jonathan Jones (catalaans)
  • 19.00
    Demo Ivonne en Remco
  • 19.30
    DJ Aad
  • 20.30
    Einde met uitloop naar 21 uur

Cars & Music (GJ Swinkelshal, nieuwe entree)

  • 10.00
    DJ Ronald de Hoog
  • 10.45
    Workshop Esmeralda vd Pol
  • 11.15
    DJ Ronald de Hoog
  • 12:00
    Ted & Helen
  • 12:45
    Gerard Bierman
  • 13:30
    Claes van der Ster
  • 14.00
    DJ Ronald de Hoog
  • 15:00
    Ted & Helen
  • 15:45
    Jill Fisher (GER)
  • 16:15
    Gerard Bierman
  • 17:30
    Claes van der Ster
  • 18:30
    Jill Fisher (GER)
  • 19.00
    DJ Ronald de Hoog
  • 20.30
    Einde met uitloop naar 21.00 uur

Natives & Culture (oude entree)

  • 10.30
    American Indian Dogs Europe Expo
  • 11.00
    BENJAMIN Morganwaschbär (tot 11.30 uur)
  • 11.30
    THE WESTERN EXPERIENCE NATIVE DANCERS (tot 12.30 uur)
  • 12.45
    AMERICAN INDIAN DOGS EUROPE EXPO
  • 13.15
    BENJAMIN Morganwaschbär
  • 13.45
    Lezing Dorothea Born
  • 14.00
    THE WESTERN EXPERIENCE NATIVE DANCERS (tot 15.00 uur)
  • 15.15
    AMERICAN INDIAN DOGS EUROPE EXPO
  • 15.45
    BENJAMIN Morganwaschbär (tot 16.15 uur)
  • 16.30
    THE WESTERN EXPERIENCE NATIVE DANCERS
  • 17.30
    PAUZE
  • 19.00
    THE WESTERN EXPERIENCE NATIVE DANCERS (tot 20.00 uur)

Workshops Native Hall (regenboog tipi)

  • 11.00
    Ed Bryant (tot 12.00 uur)
  • 13.00
    Michelle Reed (tot 14.00 uur)
  • 14.00
    Kendall Old Elk (diverse workshops tot 17 uur)
  • 18.00
    Kendall Old Elk (diverse workshops tot 21 uur)
  • 18.00
    Kendall Old Elk (diverse workshops tot 21 uur)

Workshops Native Hall (witte tipi)

  • 11.00
    Nico de Verhalenman
  • 11.30
    Kinderworkshop
  • 13.00
    Nico de Verhalenman
  • 13.30
    Kinderworkshop
  • 15.00
    Nico de Verhalenman
  • 15.30
    Kinderworkshop
  • 17.00
    Nico de Verhalenman
  • 17.30
    Kinderworkshop (indien animo)
  • 19.00
    Nico de Verhalenman

Modern Linedance Cafe (Hertoghzaal)

  • 10.00
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 11.00
    Workshop Ivonne Verhagen
  • 11.30
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 12.45
    Workshop Esmeralda van de Pol
  • 13.15
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 14.15
    Workshop Esmeralda van de Pol
  • 14.45
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 16.00
    Workshop Yvonne Smeets
  • 16.30
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 17.30
    Workshop Daan Geelen (world champion UCWDC 2019)
  • 18.00
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 20:00
    Einde (evt. uitloop)

Peelhal - Wild West Horses

  • 10:00
    Josh Clemens Show Team: Wild West Show - Opening Act
  • 10.30
    Barrel Race Jackpot Run 1 - Group 1
  • 10:50
    Pole Bending Jackpot Run 1 - Group 1
  • 11:00
    Brabants Span - Vliegen achter 2 ton trekpaardenkracht (fun for the kids!)
  • 11:30
    Western Pleasure Jackpot 1e voorronde
  • 11:40
    KoddeKudde Demo Schaapdrijven
  • 12:05
    Barrel Race Jackpot Run 1 - Group 2
  • 12:25
    Pole Bending Jackpot Run 1 - Group 2
  • 12:35
    Josh Clemens Show Team: Trick Riding
  • 13:00
    Western Pleasure Jackpot 2e voorronde
  • 13:10
    Brabants Span - Touwtrekken (fun for the kids!)
  • 13:30
    Josh Clemens Show Team: Wild West Show - Main Act
  • 14:10
    Barrel Race Jackpot Run 1 - Group 2
  • 14:20
    KoddeKudde Demo Schaapdrijven
  • 14:45
    Western Pleasure Jackpot Finale
  • 15:00
    Josh Clemens Show Team: Wild West Show - Short Act
  • 15:45
    Pole Bending Jackpot Run 2 - Group 1
  • 15:55
    Josh Clemens Show Team: Trick Riding
  • 16:10
    Brabants Span - Vliegen achter 2 ton trekpaardenkracht (fun for the kids!)
  • 16:30
    KoddeKudde Demo Schaapdrijven
  • 16:45
    Josh Clemens Show Team - Wild West Show - Short Act
  • 17:10
    Barrel Race Jackpot Run 2 - Group 2
  • 17:30
    Pole Bending Jackpot Run 2 - Group 2
  • 17:40
    Josh Clemens Show Team: Wild West Show - Main Act
  • 18:10
    Ranch Riding Jackpot Show
  • 19:00
    Barrel Race Jackpot Run 2 - Group 3
  • 19:10
    Josh Clemens Show Team: Wild West Show - Short Act
  • 19:25
    Einde zaterdag
RIK VINKE
GARTH BROOKS EXPERIENCE
RAMBLIN BOOTS
BEEHIVE
DANNY HENDRIKS BAND
SIMON BURRIDGE & BAND
JORDYN MALLORY & NASHVILLE NIGHTS
WINDFALL
SUNDAYS CHILD
TED & HELEN
GERARD BIERMAN
CLAES VAN DER STER
Jill Fisher
JORIEKE STERKEN
Liona Post
Marco Hemelrijk
Patrick Koers
DJ's
Benjamin Morganwaschbär
American Indian Dogs Europe Expo
Native Hall Workshops