ZEITPLAN
Samstag 22 juli / Sonntag

TIJDEN ONDER VOORBEHOUD

MAIN STAGE (Langstraat Hal)

  • 10:00
    Windfall
  • 11:00
    Jaimy Taylor with Friends
  • 12:00
    Jody Kailola & Band
  • 13:00
    Windfall
  • 14:00
    Jaimy Taylor with Friends
  • 15:00
    Jody Kailola & Band
  • 16:00
    Workshop Catalaans Laura & Jonathan Jones
  • 17:00
    Mavertricks
  • 18:00
    Johnny Cash Experience
  • 19:00
    Mavertricks
  • 20:00
    Johnny Cash Experience
  • 21:00
    Einde
  • 21:00
    Einde
  • 21:00
    Einde

Kempenhal · Dance & Sing

Cars & Music (GJ Swinkelshal, nieuwe entree)

  • 10:00
    MCA Martijn Country Artist
  • 10.30
    Gerard Bierman
  • 11.00
    Gerardo en Maria (Tex Mex)
  • 11.30
    Ted en Helen
  • 12:00
    Rock 'n Roll DJ Andy
  • 12.30
    Countryband Little Montana
  • 13.00
    Gerardo en Maria (Tex Mex)
  • 13.30
    MCA Martijn Country Artist
  • 14.00
    Rock 'n Roll DJ Andy
  • 15.00
    Audrey Lee
  • 15.30
    Ted en Helen
  • 16.00
    Rock 'n Roll DJ Andy
  • 16.30
    Gerard Bierman
  • 17.00
    Country Band Little Montana
  • 17.30
    Audrey Lee
  • 18.00
    Rock 'n Roll DJ Andy
  • 18.30
    MCA Martijn Country Artist
  • 19.00
    Country Band Little Montana
  • 19.30
    Ted en Helen
  • 20.00
    Jill Fisher (Germany)
  • 20.30
    MCA-Bierman en Lee

Natives & Culture (oude entree)

  • 10.00
    DJ Aad
  • 11.00
    Native American Show
  • 12.00
    Workshop Yvonne Smeets
  • 12.15
    DJ
  • 13.00
    Workshop
  • 14.30
    DJ
  • 15.00
    Native American Show
  • 16.00
    DJ
  • 17.00
    Workshop Yvonne Smeets
  • 17.15
    DJ
  • 18.00
    DJ
  • 19.00
    Native American Show
  • 20.00
    DJ
  • 21.00
    Einde

Hertoghzaal · Modern Linedance Cafe

  • 10.00
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 12.00
    Workshop Esmeralda van de Pol
  • 12.30
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 15.00
    Workshop Esmeralda van de Pol
  • 15.30
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 16.30
    Workshop Ivonne Verhagen
  • 18.00
    Workshop Esmeralda van de Pol
  • 18.30
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 21.00
    Einde programma

Peelhal - Wild West Horses

  • 08.20
    INRIJDEN DEELNEMERS BARREL RACE & POLE BENDING
  • 00.00
    INRIJDEN DEELNEMERS WPL-RR
  • 00.00
    SLEPEN ARENA
  • 00.00
    WESTERN PLEASURE JACKPOT 1e VOORRONDE
  • 00.00
    DOG SHOW
  • 00.00
    JOSH CLEMENS - WILD WEST SHOW - SHORT ACT
  • 00.00
    SLEPEN ARENA
  • 00.00
    WESTERN PLEASURE JACKPOT 2e VOORRONDE
  • 00.00
    TRICK RIDING
  • 00.00
    BRABANTS SPAN - VLIEGEN ACHTER 2 TON TREKPAARDENKRACHT (FUN FOR KIDS!)
  • 00.00
    JOSH CLEMENS - WILD WEST SHOW - SHORT ACT
  • 00.00
    SLEPEN ARENA
  • 00.00
    WESTERN PLEASURE JACKPOT FINALE
  • 00.00
    JOSH CLEMENS - WILD WEST SHOW MAIN ACT
  • 00.00
    SLEPEN ARENA & OPBOUW BARREL RACE
  • 00.00
    BARREL RACE JACKPOT VOORRONDE - SEMI FINAL 1
  • 00.00
    POLE BENDING JACKPOT VOORRONDE - SEMI FINAL 1
  • 00.00
    CLINIC/INSTRUCTION RANCH RIDING BY CEDRIC LEROUX
  • 00.00
    JOSH CLEMENS - WILD WEST SHOW - SHORT ACT
  • 00.00
    DOG SHOW
  • 00.00
    SLEPEN ARENA & PATTERN OPBOUW
  • 00.00
    RANCH RIDING JACKPOT SHOW GROUP 1
  • 00.00
    BRABANTS SPAN - TOUWTREKKEN (FUN FOR KIDS!)
  • 00.00
    JOSH CLEMENS - WILD WEST SHOW - SHORT ACT
  • 00.00
    SLEPEN ARENA & PATTERN OPBOUW
  • 00.00
    RANCH RIDING JACKPOT SHOW GROUP 2 - Followed by Award Ceremony Group 1 & 2
  • 00.00
    TRICK RIDING
  • 00.00
    BRABANTS SPAN - VLIEGEN ACHTER 2 TON TREKPAARDENKRACHT (FUN FOR KIDS!)
  • 00.00
    SLEPEN ARENA
  • 00.00
    JOSH CLEMENS - WILD WEST SHOW - MAIN ACT
  • 00.00
    DOG SHOW
  • 00.00
    TRICK RIDING
  • 00.00
    SLEPEN ARENA & OPBOUW BARREL RACE
  • 00.00
    BARREL RACE JACKPOT VOORRONDE - SEMI FINAL 2
  • 00.00
    POLE BENDING JACKPOT VOORRONDE - SEMI FINAL 2
  • 00.00
    JOSH CLEMENS - WILD WEST SHOW - SHORT ACT
  • 19.35
    EINDE
  • 19.35
    EINDE
MAVERTRICKS (NL)
JOHNNY CASH EXPERIENCE (D)
LENNEROCKETS (D)
WINDFALL (NL)
JODY KAILOLA BAND
DANIEL CANE & THE REBELLION
JAIMY TAYLOR & FRIENDS / DCM6
JACKY & JOHNNY BERNHARD BAND