ZEITPLAN
Sonntag 23 juli / Samstag

TIJDEN ONDER VOORBEHOUD

MAIN STAGE (Langstraat Hal)

  • 10:00
    DCM6
  • 11:00
    DANIEL CANE & THE REBELLION
  • 12:00
    DCM6
  • 13:00
    DANIEL CANE & THE REBELLION
  • 14:00
    LENNEROCKETS
  • 15:00
    JOHNNY BERNHARD BAND & JACKY
  • 16:00
    LENNEROCKETS
  • 17:00
    JOHNNY BERNHARD BAND & JACKY
  • 18:00
    EINDE

Kempenhal · Dance & Sing

Cars & Music (GJ Swinkelshal, nieuwe entree)

  • 10.00
    MCA Martijn Country Artist
  • 10.30
    Dusty Woodfield
  • 11.00
    Gerard Bierman
  • 11.30
    Country Band Connected
  • 12.00
    Rock 'n Roll DJ Andy
  • 12.30
    Jill Fisher (Germany)
  • 13.00
    Rik Vinke & Band
  • 13.30
    Audrey Lee
  • 14.00
    Rock 'n Roll DJ Andy
  • 14.30
    Country Band Connected
  • 15.00
    Dusty Woodfield
  • 15.30
    Gerard Bierman
  • 16.00
    Rock 'n Roll DJ Andy
  • 16.30
    Rik Vinke & Band
  • 17.00
    Jill Fisher (Germany)
  • 17.30
    MCA-Bierman & Lee
  • 17.30
    MCA-Bierman & Lee

Natives & Culture (oude entree)

  • 10.00
    DJ Ronald
  • 11.00
    Native American Show
  • 12.00
    DJ Ronald
  • 13.30
    Workshop
  • 14.00
    DJ Ronald
  • 14.30
    Native American Show
  • 15.30
    Workshop
  • 16.00
    DJ Ronald
  • 17.00
  • 18.00
    Einde programma

Hertoghzaal · Modern Linedance Cafe

  • 10.00
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 13.00
    Workshop Esmeralda van de Pol
  • 13.30
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 14.30
    Workshop Yvonne Smeets
  • 15.00
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 16.00
    Workshop Esmeralda van de Pol
  • 16.30
    DJ Wim en DJ Daniel
  • 18.00
    Einde programma

Peelhal - Wild West Horses (ovb)

  • 08.00
    Inrijden deelnemers Barrel Race & Pole Bending
  • 00.00
    Inrijden deelnemers TRL-HMS
  • 00.00
    Slepen Arena & Opbouw Trail Parcours
  • 00.00
    Western Trail Jackpot
  • 00.00
    Opruimen Trail
  • 00.00
    Brabants Span - Vliegen achter 2 ton trekpaardenkracht (fun for kids!)
  • 00.00
    Josh Clemens - Wild West Show - Main Act
  • 00.00
    Slepen Arena & Opbouw Barrel Race
  • 00.00
    Barrel Race Jackpot Voorronde - Semi Final 3
  • 00.00
    Pole Bending Jackpot Voorronde - Semi Final 3
  • 00.00
    Brabants Span - Touwtrekken (fun for kids!)
  • 00.00
    Trick Riding
  • 00.00
    Clinic Western Horsemanship by Cedric Leroux
  • 00.00
    Josh Clemens - Wild West Show - Short Act
  • 00.00
    Brabants Span - Vliegen achter 2 ton trekpaardenkracht (fun for kids!)
  • 00.00
    Slepen Arena & Pattern Opbouw
  • 00.00
    Western Horsemanship Jackpot Groep 1
  • 00.00
    Josh Clemens - Wild West Show - Main Act
  • 00.00
    Western Horsemanship Jackpot Groep 2 & Prijsuitreiking
  • 00.00
    Opbouw Barrel Race
  • 00.00
    Barrel Race Jackpot Finale
  • 00.00
    Pole Bending Jackpot Finale
  • 17.55
    Einde
MAVERTRICKS (NL)
JOHNNY CASH EXPERIENCE (D)
LENNEROCKETS (D)
WINDFALL (NL)
JODY KAILOLA BAND
DANIEL CANE & THE REBELLION
JAIMY TAYLOR & FRIENDS / DCM6
JACKY & JOHNNY BERNHARD BAND